Web Widgets (6.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Inline
it: In linea

en: Attach to
it: Allega a

en: Multiple displays
it: Visualizzazioni multiple

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
it: L'icona feed sarà disponibile solo nella visualizzazione selezionata.
