Web Widgets (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Inline
pl: Przed polem

en: Attach to
pl: Załącz do

en: Multiple displays
pl: W więcej niż jednym formacie

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
pl: Ikona kanału informacyjnego będzie dostępna tylko dla wybranych formatów widoku.
