Web Widgets (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: None
pt: Nenhum

en: Inline
pt: Em linha

en: Attach to
pt: Anexar a

en: Multiple displays
pt: Múltiplas vistas

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
pt: O ícone de feed só será exibido nos modos de exibição selecionados.
