Web Widgets (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: None
ru: Нет

en: Inline
ru: В линию

en: Attach to
ru: Прикрепить к

en: Multiple displays
ru: Множественные отображения

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ru: Иконка лент будет доступна только для выбранных отображений.
