Web Widgets (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Inline
sv: Löpande

en: Attach to
sv: Bifoga till

en: Multiple displays
sv: Flera visningar

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
sv: Ikonen för nyhetsflöde kommer enbart att vara tillgänglig för valda visningar.
