Web Widgets (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Attach to
bo: ཟུར་སྣོན་བྱེད་ས

en: Multiple displays
bo: མངོན་འཆར་དུ་མ

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
bo: བདམས་ཟིན་པའི་མངོན་འཆར་ཁོ་ན་ལ་བསྡུས་བརྗོད་ཀྱི་མཚོན་རྟགས་དེ་སྤྱད་ཆོག
