Web Widgets (6.x-1.1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: None
de: Keine

en: Embed code
de: Code zum Einbetten

en: Attach to
de: Anhängen an

en: Google Gadgets
de: Google Gadgets (Miniprogramme)

en: Multiple displays
de: Mehrere Anzeigen

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
de: Das Feed-Symbol wird nur in den ausgewählten Anzeigen zur Verfügung stehen.

en: Web Widgets
de: Web-Miniprogramme
