Web Widgets (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Inline
es: En línea

en: IFrame
es: iframe

en: Attach to
es: Adjuntar a

en: Multiple displays
es: Presentaciones multiples

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
es: El icono de canal de noticias sólo estará disponible para las presentaciones seleccionadas.
