Web Widgets (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
lv: Plūsmas ikona būs pieejama tikai atzīmētajiem attēlojumiem.
