Web Widgets (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: None
nl: Geen

en: IFrame
nl: Iframe

en: Attach to
nl: Bijvoegen bij

en: Multiple displays
nl: Meerdere weergaven

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
nl: Het feed-icoon zal alleen beschikbaar zijn op de gekozen weergaven.
