Web Widgets (6.x-1.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: None
he: ללא

en: Inline
he: בשורה (inline)

en: Attach to
he: צרף ל

en: Multiple displays
he: ריבוי תצוגות

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
he: סמל ההזנה יהיה זמין רק לתצוגות הנבחרות.
