Web Widgets (6.x-1.2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: None
hu: Nincs

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Embed code
hu: Beágyazási kód

en: Attach to
hu: Csatolás ehhez

en: Multiple displays
hu: Összetett megjelenítés

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
hu: A hírolvasó ikonja csak a kiválasztott megjelenítéseken fog megjelenni.

en: Copy and paste this code to your website.
hu: Ezt a kódot kell a saját webhely kódjába másolni.
