Web Widgets (6.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: None
id: Tiada

en: Inline
id: Sebaris

en: Attach to
id: Lampirkan ke

en: Multiple displays
id: Beberapa tampilan

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
id: Ikon feed hanya akan tersedia untuk tampilan yang dipilih.
