Web Widgets (6.x-1.2) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: None
ja: なし

en: Inline
ja: インライン

en: Attach to
ja: 添付先

en: Multiple displays
ja: 複数ディスプレイ

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ja: 選択したディスプレイでのみ、フィードアイコンを利用可能です。
