Web Widgets (6.x-1.2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Attach to
oc: Estacar a

en: Multiple displays
oc: Afichatges multiples

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
oc: L'icône del flux ne serà disponible que per los afichatges seleccionats.
