Web Widgets (6.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: None
uk: Немає

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Embed code
uk: Код вставки

en: Attach to
uk: Долучити до

en: Google Gadgets
uk: Гаджети Google

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
uk: Іконка потоків буде доступна тільки для вибраних відображень.

en: Web Widgets
uk: Віджети Тенет
