Web Widgets (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Inline
tr: Satır içi

en: Attach to
tr: Şuraya ekle

en: Multiple displays
tr: Tekrarlı görüntülemeler

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
tr: Besleme simgesi yalnızca seçilen görüntüler için kullanılabilir olur.
