Webcams (6.x-1.4) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Size
af: Grootte

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam
