Webcams (6.x-1.4) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም
