Webcams (6.x-1.4) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Size
ar: الحجم

en: Weight
ar: الوزن

en: Link
ar: رابط

en: Name
ar: الاسم

en: Dimensions
ar: الأبعاد
