Webcams (6.x-1.4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Size
ast: Tamañu

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome
