Webcams (6.x-1.4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Size
bg: Размер

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име
