Webcams (6.x-1.4) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Size
bn: সাইজ

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Name
bn: নাম
