Webcams (6.x-1.4) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Size
bs: Veličina

en: Weight
bs: Težina

en: Name
bs: Ime

en: Group multiple values
bs: Grupiraj višestruke vrijednosti

en: Show @count value(s)
bs: Prikaži @count value(s)

en: starting from @count
bs: kreni od @count

en: Reversed (start from last values)
bs: Obrnuto (kreni od zadnje vrijednosti)
