Webcams (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Yes
ca: Sí

en: Size
ca: Mida

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: Delay
ca: Retard

en: Group multiple values
ca: Agrupa els valors múltiples

en: Show @count value(s)
ca: Mostra @count valor(s)

en: starting from @count
ca: començant des de @count

en: Reversed (start from last values)
ca: A l'inrevés (començant pel darrer valor)
