Webcams (6.x-1.4) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Size
cs: Velikost

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Name
cs: Jméno

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Group multiple values
cs: Seskupit více hodnot

en: Show @count value(s)
cs: Zobrazit @count hodnot

en: starting from @count
cs: začínající od @count
