Webcams (6.x-1.4) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Size
cy: Maint

en: Weight
cy: Pwysau

en: Link
cy: Dolen

en: Name
cy: Enw

en: Dimensions
cy: Dimensiynau
