Webcams (6.x-1.4) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Size
da: Størrelse

en: Weight
da: Vægt

en: Name
da: Navn

en: Dimensions
da: Dimensioner

en: Group multiple values
da: Gruppér forskellige værdier

en: Show @count value(s)
da: Vis @count værdi(er)

en: starting from @count
da: startende med @count

en: Reversed (start from last values)
da: Spejlvendt (start fra de sidste værdier)
