Webcams (6.x-1.4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Size
dz: ཚད།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Name
dz: མིང་།
