Webcams (6.x-1.4) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Size
el: Μέγεθος

en: Weight
el: Βάρος

en: Link
el: Σύνδεσμος

en: Name
el: Όνομα

en: Dimensions
el: Διαστάσεις

en: Group multiple values
el: Ομαδοποίηση πολλαπλών τιμών
