Webcams (6.x-1.4) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Size
eo: Grandeco

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo
