Webcams (6.x-1.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Size
eu: Tamaina

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: Group multiple values
eu: Talde anitz balioak

en: Show @count value(s)
eu: Erakutsi @count balioa(k)

en: starting from @count
eu: hasi @count-tik
