Webcams (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Size
fa: اندازه

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Name
fa: نام

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Show @count value(s)
fa: نمایش @count مقدار

en: starting from @count
fa: شروع از @count
