Webcams (6.x-1.4) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Size
fi: Koko

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: Timeout
fi: Aikakatkaisu

en: Group multiple values
fi: Ryhmittele useat arvot

en: Show @count value(s)
fi: Näytä @count arvo(t)

en: starting from @count
fi: alkaen kohdasta @count

en: Reversed (start from last values)
fi: K
