Webcams (6.x-1.4) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Weight
fil: Timbang

en: Name
fil: Pangalan
