Webcams (6.x-1.4) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Size
fr: Taille

en: Weight
fr: Poids

en: Link
fr: Lien

en: Name
fr: Nom

en: Delay
fr: Délai

en: Timeout
fr: Temps limite

en: Group multiple values
fr: Grouper plusieurs valeurs

en: Show @count value(s)
fr: Afficher @count valeur(s)

en: starting from @count
fr: en commençant à @count

en: Reversed (start from last values)
fr: Inversé (commencer à partir des dernières valeurs)
