Webcams (6.x-1.4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Size
gl: Tamaño

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Name
gl: Nome

en: Dimensions
gl: Dimensións

en: Group multiple values
gl: Agrupar múltiples valores

en: Show @count value(s)
gl: Amosar @count valor(es)

en: starting from @count
gl: comezando por @count
