Webcams (6.x-1.4) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Size
hi: आकार

en: Weight
hi: मान

en: Link
hi: कड़ी

en: Name
hi: नाम
