Webcams (6.x-1.4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Size
hr: Veličina

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: Dimensions
hr: Dimenzije
