Webcams (6.x-1.4) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Size
hu: Méret

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: Dimensions
hu: Kiterjedés

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Timeout
hu: Időtúllépés

en: Group multiple values
hu: Többszörös értékek csoportosítása

en: Show @count value(s)
hu: @count értéket jelenít meg

en: starting from @count
hu: @count értékről kezdve

en: Reversed (start from last values)
hu: Fordított (az utolsó értékektől kezdődik)
