Webcams (6.x-1.4) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Size
hy: Չափ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն
