Webcams (6.x-1.4) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Size
id: Ukuran

en: Weight
id: Bobot

en: Link
id: Tautan

en: Name
id: Nama

en: Dimensions
id: Dimensi

en: starting from @count
id: memulai dari @count
