Webcams (6.x-1.4) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Size
ja: サイズ

en: Weight
ja: ウェイト

en: Link
ja: リンク

en: Name
ja: 名前

en: Dimensions
ja: サイズ

en: Delay
ja: 遅延

en: Group multiple values
ja: 値をグループ化する

en: Show @count value(s)
ja: @count 個の値を表示

en: starting from @count
ja: @count から開始
