Webcams (6.x-1.4) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Size
jv: Ukuran

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng
