Webcams (6.x-1.4) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Size
kk: Көлем

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты
