Webcams (6.x-1.4) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Size
km: ទំហំ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ
