Webcams (6.x-1.4) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Size
ku: قەبارە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Link
ku: بەستەر

en: Name
ku: ناو
