Webcams (6.x-1.4) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд
