Webcams (6.x-1.4) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Size
ne: आकार

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम
