Webcams (6.x-1.4) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Size
nl: Grootte

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Dimensions
nl: Afmetingen

en: Delay
nl: Vertraging

en: Timeout
nl: Time-out

en: Group multiple values
nl: Groepeer meerdere waardes

en: Show @count value(s)
nl: Toon @count waarde(s)

en: starting from @count
nl: beginnend vanaf @count
